Peter Pallo
17:30

Peter Pallo

31.12.2020

Vďaka projektu Učiteľ Slovenska sa čoraz viac dostávajú do povedomia spoločnosti pedagógovia, ktorí v zmysle našej relácie učia trochu inak. Presnejšia – lepšie, kreatívnejšie, zábavnejšie, skrátka tak, že si decká niečo aj zapamätajú a každý deň sa kvôli svojmu tútorovi tešia do školy. Druhým víťazom tejto súťaže sa stal Peter Pallo z Trstenej. Občas sa stane, že žiakov na hodine drží za nohy dolu hlavou, aby pochopili život zakuklenej larvy alebo ich vezme rovno do prírody, kde im dokáže vysvetliť základy matematiky aj pomocou pesničky zahranej na akordeóne. Čím viac vnemov, tým sa informácie v malých hlavách lepšie prepájajú a ukladajú. Nevieme, aká je veľká vaša hlava, no ponúkame vám len vnem zvukový. No veríme, že dostatočne zaujímavý.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.