Peter Sabaka
21:03

Peter Sabaka

15.06.2021

Ako odborník sa dostal do pozornosti občanov počas pandémie nového koronavírusu. Dovtedy sa infektológovia venovali svojim menej nápadným vírusom na menšej skupine pacientov. Jeho vzdelanie, ale aj ľudský a trpezlivý prístup cez obrazovky upokojujú kovidom znepokojenú verejnosť už dlho. V rozhovore sme však neobišli ani to, na aký mimoriadny vírus si spomína z čias pred koronou a prišlo aj na polarizujúcu tému očkovania. Nech sa páči, prichádza infektológ Peter Sabaka.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.