Katarína Linczényiová
19:57

Katarína Linczényiová

05.02.2021

Patrí medzi svetové rekordérky vo freedivingu. Ponoriť sa na jeden nádych do hĺbky skoro 100 metrov si vyžaduje nielen fyzickú, ale aj mentálnu kondíciu. Záťaž z ponoru je pre telo taká náročná, že akýkoľvek stres, alebo malá chyba by mohli mať fatálne následky. Z týchto skúseností vyplýva veľa poznania, ktoré Katka Linczényiová pretavila do tréningov osobnostného rozvoja. A taký pokoj, aký je potrebný pri jej špecifikom športe, z nej sálal aj počas rozhovoru.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.