Daniela Laluhová
16:40

Daniela Laluhová

09.11.2020

Koľko vecí sme si zvykli len tak vyhodiť, keď sa pokazia? Podľa všetkého okrem auta a nálady asi všetko. Systém je však nastavený tak, aby sa nám viac oplatilo kúpiť nový produkt na miesto opravy starého. Daniela Laluhová a ľudia z iniciatívy Repairably hľadajú a podporujú produkty, ktoré myslia na opraviteľnosť. Aby sa na planéte Zem nekopil odpad nášho rozmaru.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.