Diane Pernet
13:58

Diane Pernet

07.07.2020

Tento diel je venovaný Diane Pernet. Aby sme Vám spomienku na tento rozhovor trochu zvizualizovali, treba si Diane Pernett predstaviť. Jedna z najväčších ikon svetovej módy sa totiž každý deň svedomito „stajluje“ do podoby sicílskej vdovy. Sošný dlhý špicatý čierny ihlan, pod ktorým sa skrýva vtipnejšia a osviežujúcejšia osoba, než by ste čakali. O móde a trendoch, o štýle a nadčasovosti, udržateľnosti, ale aj o Lagerfeldovi a nebezpečenstve eskalátorov, mi porozprávala Diane Pernett ako jediný hosť na ručný mikrofón. Ten klasický, ktorý sa dáva okolo hlavy, jej kvôli parochni a čiernemu závoju nebolo ako upevniť.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.