Krištof Králik
24:00

Krištof Králik

17.03.2021

Mužský modeling je menej prebádaný, ako ten ženský. Množstvo predsudkov, ale aj zaujímavých špičkových pracovných ponúk v tomto svete zažil Krištof Králik. Svojho času bol naším najúspešnejším modelom, aktuálne skúša ako mu ide herectvo. Študovaný fotograf a fanúšik manželstva nám opísal svoju cestu, svoje plány a popri tom odhalil ďalšie vrstvy, ktorých má pod tou krásnou vrchnou nečakane veľa.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.