Denis Kučera a Alexandra Godályová
24:01

Denis Kučera a Alexandra Godályová

15.06.2021

Vedeli by ste si predstaviť život s fyzicky hendikepovaným partnerom alebo partnerkou? Vedeli by ste si predstaviť, že by sa pre taký život rozhodlo Vaše dospelé dieťa? A viete si predstaviť, že naša spoločnosť v tejto téme ešte stále živí kopu predsudkov? Denis Kučera a jeho priateľka Ale Godályová sú príkladom dvojice, ktorá tieto vzorce uvažovani rozpúšťa vtipnými a veľmi ľudskými videami na youtube. Svoje dôležité poslanie tentoraz presunuli do štúdia Trochu inak.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.