Sibyla Mislovičová
16:14

Sibyla Mislovičová

31.12.2020

Málokedy som bola pri hosťovi v strese z toho, či naozaj správne skloňujem a vyslovujem. Keď sledujem kolegov moderátorov, dokážem byť veľmi prísna na vyslovovanie typu – vidzíce, že ples je v plnom prúdze. No teraz som kontrolovala každý svoj pohyb hovoriacim ústrojenstvom. Našťastie je prítomnosť našej najznámejšej jazykovedkyne Sibyly Mislovičovej veľmi uvoľňujúca. Strážkyňa slovenskej reči všetkých niekoľkokrát rozosmiala a ubezpečila, že sa v žiadnom prípade pri nej netreba stresovať. Keď som jej však písala ďakovnú esemesku, dala som si výnimočne záležať na každom mäkčeni a gramatickej kontrole som podrobila pre istotu aj smajlíka.

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.