Jozef Pecho
16:21

Jozef Pecho

09.11.2020

Ak ste sa rozhodli počúvať tento podcast, znamená to, že vo vás drieme zodpovednosť voči životnému prostrediu. Rozhovor s klimatológom Jozefom Pechom nepatrí medzi tie najveselšie, no možno paradoxne dokáže práve povzbudiť ku zmene v našom každodennom konaní. Dokonca sa aj celkom presne dozviete, ktoré naše bežné činnosti by bolo ideálne obmedziť, prípadne pozmeniť. Téma klimatickej krízy sa obísť nedá a už len to, že si vezmete niečo z tohto stretnutia, môže jej dopad možno zľahka zmierniť. Tým samozrejme nechceme zodpovednosť za našu budúcnosť uvaliť na vaše plecia, ale trošku tlaku nezaškodí. Takže .....

Podcast Trochu inak s Adelou je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: GreenTalk
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.