Kultúra a umenie prežívajú ťažké obdobie. Ako sa s ním vysporiadavajú? (10.3.2021 20:00)
01:37:47

Kultúra a umenie prežívajú ťažké obdobie. Ako sa s ním vysporiadavajú? (10.3.2021 20:00)

10.03.2021
Kultúra, umenie a kultúrne inštitúcie zažívajú ten najťažší čas a bojujú o prežitie, preto sme v programe Triaška & Čejka_FM pokračovali v rozhovore o aktuálnej situácii v kultúre a umení počas pandémie. V štúdiu sme privítali riaditeľku Galérie mesta Bratislavy Katarínu Hrdú Trnovskú a správkyňu Nadácie mesta Bratislavy a vedúcu oddelenia kultúry Bratislavy Zuzanu Ivaškovú.

Podcast Triaška and Čejka_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.