O fotografii (20.11.2019 20:00)
01:33:55

O fotografii (20.11.2019 20:00)

20.11.2019
V programe Triaška & Čejka_FM sme sa venovali fotografii. V štúdiu nás navštívili výtvarníčka Lucia Tallová, ktorá si z Paris Photo odniesla uznanie J. P. Morgan za prezentovanú inštaláciu, a výtvarník a fotograf Ľuboš Kotlár, ktorý aktuálne vystavuje v bratislavskej Galérii Medium. Vypočujte si podcast Rádia_FM.

Podcast Triaška and Čejka_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.