Triaška_FM & Čejka_FM (17.6.2020 20:00)
01:41:37

Triaška_FM & Čejka_FM (17.6.2020 20:00)

17.06.2020
Čo o sebe prezradí moderátor, keď sa z neho na hodinu stane hosť a spovedá ho jeho kolega? Práve takto si Olja a Palo vymenili úlohy. Ako sa dostali do rádia, čomu sa aktuálne venujú a prečo Palo trávil svoje detstvo v botanickej záhrade?

Podcast Triaška and Čejka_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.