Ako ovpyvňuje pandémia koronavírusu umenie a kultúru (22.4.2020 20:00)
01:35:02

Ako ovpyvňuje pandémia koronavírusu umenie a kultúru (22.4.2020 20:00)

22.04.2020
Aká je pozícia umelca v núdzovom režime, ako pandémia zmení kultúru a aké sú možnosti podpory kultúrneho priemyslu? V programe Triaška & Čejka_FM sme sa o týchto otázkach rozprávali s rektorkou VŠVU a historičkou umenia Bohunkou Koklesovou a teoretikom umenia Júliusom Barczim.

Podcast Triaška and Čejka_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.