No33 - JA UŽ CHCEM SPAŤ, DAJ MI POKOJ (Maťkine kombooo)
32:16
Podcast: TRI NEZNÁME

No33 - JA UŽ CHCEM SPAŤ, DAJ MI POKOJ (Maťkine kombooo)

26.11.2021

Toto rozvibruje tvoje svätyňu na Mikuláša...na Vianoce...aj na Silvestra :) Nikto ti neporadí lepšie ako naša kamoška Maťka z  https://www.isexshop.sk/  NEXT? VIANOČNÝ SHOPPING  https://www.vermont.sk/  a SILVESTROVSKÁ LYŽOVAČKA v Demänová rezort  https://demanovarezort.sk/  Produkcia @tri_nezname_official by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast TRI NEZNÁME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.