No17 - PITBULL A DÉMON (Som mééédium!)
35:23
Podcast: TRI NEZNÁME

No17 - PITBULL A DÉMON (Som mééédium!)

30.07.2021

Stratené a nešťastné duše. Dlho sme neboli na cintoríne... NEXT? (Vtedy v Hollywoode) BOLI NA ZOZNAME SVÍŇ  https://open.spotify.com/episode/5tSgn3gkx7LHJq1IpGK59Y  Najlepšia ľadová káva? Dada pije len túto  https://www.ladovakava.sk/  Produkcia @tri_nezname_official by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  Toto je super realitka, checkni ich instagram  https://www.instagram.com/realitnakancelaria_azproperty/?hl=sk  

Podcast TRI NEZNÁME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.