No6 - MANŽEL, ROBÍŠ MI ORGASMY AJ LÍÍÍŽEŠ BRADAFKY, NENI PROBLEM (ft. @ivinitty)
39:15
Podcast: TRI NEZNÁME

No6 - MANŽEL, ROBÍŠ MI ORGASMY AJ LÍÍÍŽEŠ BRADAFKY, NENI PROBLEM (ft. @ivinitty)

18.04.2021

Ak sa po tomto podcaste, do ktorého sme si pozvali našu kamošku Ivanku alias @ivinitty, Zuzka nerozvedie, tak už nikdy :))) NEXT? SPOVEĎ DÍLERA  https://open.spotify.com/episode/3L917UySa3BszcMWKEg4qI  K*revsky kvalitná produkcia @tri_nezname by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast TRI NEZNÁME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.