No18 - ZOBRAL MA NA POLE ZA POPRAD w/ Katka Pivarčiová
54:00
Podcast: TRI NEZNÁME

No18 - ZOBRAL MA NA POLE ZA POPRAD w/ Katka Pivarčiová

08.08.2021

O arašidových chrumkách v slipoch a brutálne veľkých zuboch s autorkou erotickýýých, sorry - romantických :))) románov, Katkou Pivarčiovou. NEXT? TY TAM EŠTE NIE SI, MOJA  https://open.spotify.com/episode/1wkiB4zVTd1YE2DYS43ubV  Keď ľadová káva, tak jedine Vienna Ice Coffee od Maresi  https://www.ladovakava.sk/  Produkcia by ZAPO  https://www.zabavavpodcastoch.sk/reklama/  

Podcast TRI NEZNÁME je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: zapo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.