#3 | Futbalové bezvetrie
53:57

#3 | Futbalové bezvetrie

16.11.2020

Reprezentačná pauza nám zobrala vietor z našich deravých plachiet. A tak sme si aspoň pospomínali na Pavla Hapala, nech mu je reprezentačné nebo ľahké a porozprávali sme sa o niektorých tradičných kluboch na ostrovoch, ktoré sa momentálne potulujú v nižších súťažiach.

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.