#25 | Rozbúrená Európa
59:47

#25 | Rozbúrená Európa

26.04.2021

Tému Európskej Super Ligy sme už načali v predchádzajúcej časti a tým pádom sa patrilo ju aj dokončiť. Naneštastie sme sa pred nahrávaním stihli načať a dokončiť aj my, takže sme museli pristúpiť k bezprecedentnému kroku a nahrať túto epizódu ešte raz. Nie že by ste neboli od nás zvyknutí na príval náhodne generovaných slov bez ucelenej myšlienky, toto už ale hraničilo s dadaizmom. Nedeľné ráno nám však žičilo a ak sa vám bude zdať tok viet až podozrivo súvislý, vedzte, že za to môže minerálka so zásaditým účinkom. V plnej sile sme tak mohli rozpitvať zdochlinu tohto hanebného antifutbalového projektu. Ak vám smrdela rovnako ako nám, tento rant si určite užijete.

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.