#5 | Veľký Diego
01:16:30

#5 | Veľký Diego

30.11.2020

Zaspomínali sme na toho najväčšieho z najväčších. Hodina a štvrť striktne len Diega Maradonu, našich osobných spomienok a highlightov s ním spojených. No dobre a ešte trošku futbalistov, ktorí spávajú so ženami svojich spoluhráčov... A sľubujeme vám, že v celom podcaste ani raz nezaznie droga začínajúca sa na K. Lebo fúkať to vie každý od Šale až do Buenos Aires. Ale Diega si pamätáme pre niečo celkom iné. 

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.