#1 | Oleho slzy
51:26

#1 | Oleho slzy

02.11.2020

V tejto epizóde sme sa bližšie pozreli na prvú výhru Arsenalu na Old Trafforde po 14 rokoch, omerkovali sme trápenie Schalke, ktoré už nevyhralo 22 zápasov v rade a pozreli sme sa aj na starého dobrého Zlatana, ktorý po rokoch tlačí AC Milan do boja o titul. 

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.