#10 | Pohárová horúčka
01:04:37

#10 | Pohárová horúčka

11.01.2021

Jubilejná desiata epizóda sľubovala, že bude konečne dávať aspoň spolovice ako-taký zmysel, keďže Gari si dával alkoholovú pauzičku. Nakoniec ale, ako už býva dobrým zvykom, ostalo len pri sľuboch. Aspoň sme si stihli urobiť srandu z izraelských rasistov z Beitaru, ktorým už ostali len slzy slanšie než Zixov imperial gose. Väčšinu relácie sme ale achkali a ochkali nad krásnymi príbehmi, ktoré prináša náš milovaný anglický FA Cup.  Zachovajte nám priazeň minimálne do ďalšej desiatky a my vám garantujeme, že experiment s nealko pivom sa už nebude opakovať. Veď ako už onehdá pravila jedna z legiend českého rapu: "Střízlivej na pódiu ani jednou do roka!"

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.