#34 | EURO špeciálik 4
21:27

#34 | EURO špeciálik 4

02.07.2021

Vy ste si mysleli, že po minulej časti, uploadnutej na poslednú chvíľu pred výkopom osemfinálových zápasov, to tentokrát už nemôžeme podceniť a nahráme tú ďalšiu včas? To nás ani po 33 epizódach ešte dobre nepoznáte! A tak si teraz pravdepodobne idete pustiť epizódku, v ktorej odhadujeme, ako idú dopadnúť zápasy, ktoré už dopadli. Nie je to však úplne našou vinou. Prázdninový mód nás spomalil na takmer nulovú rýchlosť, ale aj tak sa držíme stále v hre, čo sa však už nedá povedať o viacerých favoritoch Eura. Nejdeme vás ďalej nudiť dlhým opisom obsahu tohto dielu, to už necháme na obsah samotný. 

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.