#16 | Phil Neville
01:06:08

#16 | Phil Neville

22.02.2021

O Európskej lige UEFA sa hovorí, že je to taký Phil Neville futbalových súťaží. Ciže niečo medzi hov*om a majoránkou. Takéto krásne prirovnania my máme radi a tak isto veľmi radi fandíme outsiderom. A tak sme sa pozreli na zopár pekných momentov, ktoré nám táto súťaž priniesla. Porozprávali sme sa aj o párovaní piva s ponožkami, vydissovali sme najhoršieho trénera galaxie Villasa-Boasa a pozreli sme sa aj na niekoľko európskych trávnikov plných čiar a prekvapujúcich výsledkov.

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.