#6 | Povianočný výpredaj
01:03:04

#6 | Povianočný výpredaj

07.12.2020

Myslíte si, že sa 47 fľaškových Plzní dokáže podpísať pod kvalitu hovoreného slova? Tento diel vás presvedčí o opaku! Porozprávame vám nielen o likvidácií futbalových cenností mužstva Queens Park Rangers, ale načrieme aj do temných zákutí futbalových trávnikov, aby sme vám priniesli tie zaručené a nič nehovoriace dojmy z niektorých zápasov. A na záver vám pozdvihneme oponu blížiaceho sa prestupového okna, aby ste vedeli, čo určite nemusíte túto sezónu očakávať.

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.