#30 | Spopolnené ambície
49:57

#30 | Spopolnené ambície

02.06.2021

Je síce pravda, že s práve skončenou sezónou sme sa už rozlúčili v minulej časti, ale urobiť sumár skôr, ako sa odohrajú finále dvoch najdôležitejších pohárových súťaží, je ako odísť zo svadby pred polnocou. Pravdupovediac, u nás to bol skôr pohreb než svadba, ale s tým sme už zmierení. Popol z ambícií klubov, ktoré máme radi, už odpočíva v urničke vedľa tých z predchádzajúcich sezón a čaká, ako k nemu pribudne o rok ten z nadchádzajúcej. A tak nám neostalo nič iné, len povzdychať si nad tým, akých dobrých hráčov majú naši rivali z opačného konca Londýna, ale aj sa škodoradostne pochechtať nad oboma tragédmi z Mancunie.

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.