#33 | EURO špeciálik 3
27:24

#33 | EURO špeciálik 3

25.06.2021

No. Vieme. Sľúbili sme vám síce 2 apdejty týždenne, ale sme radi aspoň za tento jeden. Aj ten sme stihli, ako vždy, len tak tak. Štvrťfinálové boje EURA sú za dverami a my sme sa ešte na pár minút chceli poohliadnuť za zápasmi v skupinách. Esencia prázdnin je však vo vzduchu a tak je naša slovná kadencia kostrbatá, ako keby ju trénoval istý Pišta T. Doľava, doprava, dozadu - to áno, na bránku ani bohovi. Zixovi však jadranský vzduch viditeľne prospieva a podporený lokálnym nápojom sa odhodlal nielen na niekoľko pokusov o analýzy, ale dokonca pridal aj pár fundovaných tipov k ďalšiemu dianiu na turnaji. Gari stále čaká na leto a žiadnych múdrostí sa ani od neho dnes, bohužiaľ, nedočkáte. Skrátka, klasika...

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.