#29 | Ligová kapurková
59:35

#29 | Ligová kapurková

25.05.2021

Tak a máme to za sebou! Ako hovorí klasik, chvalabohu, a niekedy je to aj žiaľbohu, ale tento rok chvalabohu, je táto ligová sezóna minulosťou. Tí naši zas nič nevyhrali, ale to nevyhral ani Real Madrid, tak nás nad hladinou drží aspoň škodoradosť. A aby sa nepovedalo, že sme záver odflákli tak, ako každoročne Hamburger SV, pripravili sme si pre vás záverečný prehľad tých, ktorým podľa nás kartička tento ročník išla a nebudú chýbať ani naši obľúbení tragédi. Toto je presne tá epizóda, ktorú potrebuje počuť každý krčmový Guardiola, ale aj úplný futbalový nevedko, ktorý chce byť v obraze. 

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.