#22 | Veľkonočná tragédia
01:02:54

#22 | Veľkonočná tragédia

06.04.2021

Doba je krutá a neúprosná a my sme sa preto rozhodli, že sa po 22 epizódach budeme rozprávať o tom, čo je nášmu srdcu najbližšie. O Arsenale. O klube, ktorý nám pripravil za posledných X rokov toľko bezsenných nocí, že ich nevieme spočítať ani na kalkulačke v telefóne. Ale možno je to len tým, že sme s kalkulačkou už radšej zabudli pracovať. Odpichli sme sa od tragického zápasu proti Liverpoolu, ktorý sa síce "zmieta v kríze", no vôbec sa neštíti ponížiť nás priamo na Emirátoch a potvrdiť nám to, čo sme si už aj tak všetci dávno mysleli. Že Arsenal je "mid-table" tím...

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.