#19 | Medzišestnástkový roquefort
01:02:09

#19 | Medzišestnástkový roquefort

16.03.2021

Poniektorí ste sa snáď aj potešili, že sme sa už na to vykašlali a žiadnu ďalšiu časť nenahráme. To však nie je nás štýl a v rámci hesla "čím horší obsah, tým väčšie odhodlanie" sme tu s jednodňovým oneskorením s ďalšou epizódou. V chladničke nás okrem vychladenej plzničky čakali aj nejaké smradľavé syry a do chrumkava upečený galský kohút. Rozanalyzovali sme si futbal v krajine aktuálneho majstra sveta a rodiska velikánov kalibru Yaya Sanogo. Nechýba ani tradičný pohľad na aktuálne dianie v červenom severnom Londýne a zelených trávnikoch vo zvyšku Európy. Salut!

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.