#18 | Futbaloví pacienti pt.1
48:34

#18 | Futbaloví pacienti pt.1

08.03.2021

Opäť sme si navarili viac, ako sme boli schopní zjesť a tak sme zase raz dostali za hranicu stráviteľnosti. Preto vám naservírujeme ďalšiu epizódu v dvoch chodoch. Podávať sa budú výborne jedlá neskutočných futbalových pacientov. Naservírujeme vám Spaghetti à la Victor Wanyama, Pečené kolienko na spôsob Roya Keana, 18 mesiacov vyzretý steak Marlona Kinga a ako nápoj budeme miešať vodku s džúsom v pomere 1:1. Lebo takto to má určite rád Neil Warnock. Druhú časť si môžete pustiť už zajtra. Jedine, že by nie. 

Podcast Tráva a čiary je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.