ZRUŠÍ NHL ČESKÚ REPRE? - týždenný sumár diania v NHL, 12.12.2019

13.12.2019
Kríza (alebo aspoň krízička) Bostonu? Frolík žije! Škandál v Dallase. Tri dôvody, prečo je Colorado vážnym kandidátom na zisk Stanley Cupu. Malkin bez Crosbyho žiari opäť ako v najlepších časoch. Fínska mágia v Caroline. Viete, kto je najlepší strelec NHL pri hre piatich proti piatim? A mnoho ďalších zaujímavosti z NHL. Nemôže chýbať (ne)obľúbená detská hádanka. No a v tejto epizóde aj úplna novinka - "F" INDEX, ale Marek a Pawel protestujú... Vychádzame každý týždeň, vopred dik za odber a sme aj na Instagrame: https://www.instagram.com/trajachlapinapive/

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK