DEADLINE

25.02.2020
Dres menilo až 55 hráčov (14:39) Ovečkin sa konečne dočkal (54:10) a rolbár z Toronta vstúpil do histórie. Núdzový brankár, autohavária Šesťorkina s Bučnevičom, príliš veľa Rusov vo Washingtone, kočovník Lehner vo Vegas, 190-centimetrový rezeň a nakoniec hádka kvôli Coloradu (34:33) My sme TCHNP https://www.instagram.com/trajachlapinapive/ ...a toto je pravidelný týždenný sumár diania v NHL (nahrávaný v utorok po trade deadline, 25.2.)

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK