Falošný čašník z Washingtonu - týždenný sumár diania v NHL, 8.11.2019

08.11.2019
Hattrick Vránu. 15 gólov Pastrňáka. Viete, koľko bodov mal pred rokom o takomto čase Nikita Kučerov? Rekordná séria Islanders, skaza Detroitu, prekvapenie z Vancouveru a klasická hádka kvôli Bostonu. Presnejšie, kvôli Marchandovej frajerine na modrej za stavu 4:3 pre Pittsburgh v zápase týždňa.

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK