PietrANGELO a St.Louis FAMILY

02.01.2020
Týždenný sumár diania v NHL (30.12.2019) Toto sme my: https://www.instagram.com/trajachlapinapive/ Neporaziteľní bluesmani a nové (víťazné) Toronto - to sú tentoraz naše dve hlavné témy. Ale dozviete sa aj to, o koho sa nedávno rozrástla fínska kolónia v Caroline a ako prekvapujúco veľmi mínusový je Leon Dreiseitl. Samozrejme, opäť pre vás máme detskú hádanku a české okienko. A nebudú chýbať ani P.K.Vonn či sestra Austona Matthewsa (nižšie link na youtube vlog, ktorý v podcaste spomíname). https://www.youtube.com/watch?v=Z6Hsh0U1f-U

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK