RYBIČKY A MAČIČKY - týždenný sumár diania v NHL, 6.12.2019

06.12.2019
S hrôzou sme zistili, že nás niektorí počúvate v saune a...nahí! Akokoľvek :) Tu si môžete pozrieť gól, ktorý vytočil Jara Haláka a aj o ňom bola reč: https://www.youtube.com/watch?v=DeP2YHIdqJA A tu je to video s Depeche Mode, o ktorom sme hovorili v úvode: https://www.youtube.com/watch?v=euX9RKeniRU

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK