Tomáš TATAR do PITTSBURGHU...alebo do Dallasu? (VE-VE-VE)

31.01.2020
(Ne)podarená VENDETA, neoficiálna VEZINA a neformálne VEŠTENIE... https://www.instagram.com/trajachlapinapive/ Ktorý brankár prestupuje na 99% do Toronta? Kam vymení Washington Holtbyho? Kovalčuk nakoniec predsa do Bostonu? Privedie Ken Holland na playoff McDavidovi najproduktívnejšieho Slováka v NHL? Vypočujte si týždenný sumár diania v NHL. Nahrávali sme vo štvrtok, 30.januára v čase 9:03 - 10:07 (výnimočne pri káve)... Alberta vzkazuje: Make love, not war :)

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK