Traja chlapi na pive: Ktoré hviezdy NHL prídu k nám na MS v hokeji?
46:09

Traja chlapi na pive: Ktoré hviezdy NHL prídu k nám na MS v hokeji?

25.04.2019
Podcast, kde raz do mesiaca kecáme o hokeji. Radi a dlho. Z play-off zámorskej NHL vypadli obaja minuloroční finalisti, Vegas a Washington, aj veľkí favoriti na zisk Stanley cupu, Tampa a Calgary. Vyradené boli silné tímy Pittsburghu a Nashvillu, ďalej nepokračujú ani čierne kone z Toronta a Winnipegu.Až osem z desiatich najproduktívnejších hráčov základnej časti NHL bolo alebo je teoreticky voľných pre Majstrovstvá sveta na Slovensku. Kto príde? Kto by mohol prísť? Ako sa prepočítal Miloš Říha? Sú najväčšími favoritmi skutočne Rusi? Majú Švédi šancu na zlatý hattrick? Prečo nečakáme Tavaresa, Nylandera ani Fleuryho? Prečo príde Henirk Lundqvist, keď už ukončil reprezentačnú kariéru? Ktoré vychádzajúce hviezdy by mohli posilniť výbery Kanady a USA? A prečo budú Fíni možno menej nebezpeční, ako po minulé roky? Vypočuj si v podcaste nahrávanom bezprostredne po skončení 1. kola vyraďovačky - vo štvrtok, 25.4.2019. https://www.expres.sk/kategoria/sport/traja-chlapi-na-pive/

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.