Jürgen Klopp NHL a jeho pěknej spíč

06.02.2020
Flyers a Blue Jackets to myslia s playoff smrteľne vážne. V tejto epizóde nechýba návrat k bitke brankárov a k pretrvávajúcim problémom Toronta a Caroliny. Kto je podľa vás najlepším trénerom v NHL? https://www.instagram.com/trajachlapinapive/ Toto sú Marek, Pawel a Maťo a ich pravidelný týždenný sumár diania v NHL (nahrávaný 5.2.2020).

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK