Toronto vyhodilo trénera, ktorému teraz visí 20 miliónov – týždenný sumár diania v NHL, 27.11.2019

27.11.2019
Témou uplynulých dní je, samozrejme, koniec legendárneho Babcocka v Toronte, ale bavili sme sa aj o iných veciach... Dozviete sa, koľko zarábajú generálni manažéri v NHL, ako San Jose zmenilo herný štýl, prečo Ottawa nevymení Christiána Jaroša, o koľko zubov prišiel železný muž NHL a čo môže byť za trápením sa Filipa Zadinu v Detroite. Zatiaľ najlepším strelcom NHL v mesiaci november je šokujúco Jean-Gabriel Pageau. V movembri strelil doteraz najviac gólov spomedzi všetkých hráčov. Viac ako Connor McDavid! V novej epizóde sme zaostrili najmä na tímy, ktoré sú aktuálne na víťaznej vlne – Dallas, San Jose a Ottawu. (nahrávané v utorok, 26.11.) Nájdete nás aj na Instagrame: www.instagram.com/trajachlapinapive/

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK