BRAMBOR PRIŠIEL BEZ BORISA

05.12.2019
Rozhovor s Mariánom Gáboríkom - polovicou podcastového dua Boris a Brambor... https://open.spotify.com/show/2drJFEJ7xCiza8OggNdybo Diplomacia išla bokom. Kto bol najväčší ch*j, s ktorým sa stretol v NHL na ľade alebo v šatni? Keď mu nadával, nadával mu aj v slovenčine? A to najdôležitejšie na koniec - píše Majo Gáborík Ježiskovi?

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK