Lotyšský Elvis čaruje v bránke Columbusu

22.01.2020
Bäckström dal Ovečkinovi 5 rokov na prekonanie Gretzkeho. Sype to nielen washingtonskej osmičke, ale aj osmičke v Chicagu - jeden z najkrajších gólov sezóny si môžeš pozrieť aj na našom instagrame... https://www.instagram.com/trajachlapinapive/ Týždenný sumár diania v NHL (nahrávali sme 21.01.2020)

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK