Aký bude Edmonton bez McJesusa?

13.02.2020
Pastrňákov suchý február. Zucker v Pittsburghu, ale víťazom trejdu je Minnesota. Kríza Washingtonu a Feherváryho návrat na farmu. Manekýn Matthews, katastrofálne tretie tretiny Toronta a Marinčin ako deviaty obranca. Brankárske dusno na Manhattane - Georgiev nakoniec do San Jose? Draisaitl bez McDavida má potiahnuť Edmonton do playoff. Kovalčuk do Colorada ako náhrada za zraneného Kadriho? Zlepšujúci sa Winnipeg, skvelý Columbus a ešte lepšia Tampa, ktorá môže opäť po roku získať Prezidentovu trofej... Vypočujte si týždenný sumár diania v NHL (nahrávali sme v stredu, 12.2.2020). Diz iz as: https://www.instagram.com/trajachlapinapive/

Podcast Traja chlapi na pive je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK