S Martinom Záhumenským o Masterchefovi, živote v Toskánsku, cestovke See Italy a e-shope Pappa Mia (2 časť)
52:23

S Martinom Záhumenským o Masterchefovi, živote v Toskánsku, cestovke See Italy a e-shope Pappa Mia (2 časť)

17.12.2020

Martin Záhumenský je slovenský šéfkuchár žijúci v Toskánsku. Do širšieho povedomia sa na Slovensku dostal ako porotca v reality show Masterchef. Pôsobil 11 rokov v Anglicku, prevažne v Londýne. Pracoval v reštaurácii Gordona Ramsayho, ale aj v niekoľkých michelinských podnikoch. V roku 2015 sa stal Kuchárom roka v Anglicku. Aktuálne so svojou ženou, Zdenkou, vedie cestovnú kanceláriu See Italy a pop-up e-shop s toskánskymi produktami Pappa Mia. V druhej časti rozhovoru sme sa venovali pôsobeniu v reality show Masterchef, sťahovaniu do Toskánska, cestovke, e-shopu, ale trošku aj marketingu a podcastom.

Podporte: https://www.hodinadetom.sk/ako-pomoct/

Shownotes:  https://tonydubravec.com/martin-zahumensky-rozhovor/

Web: www.tonydubravec.com

Instagram: https://www.instagram.com/tonydubravec ,  https://www.instagram.com/martinzahumensky/

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.