10ka s Čojem #8
21:09

10ka s Čojem #8

01.04.2019

Daniel "Čoje" Feranec je jeden z najpopulárnejších slovenských foodblogerov. Na Instagrame už štyri roky hodnotí rôzne jedlá v Bratislave, ale aj iných mestách na Slovensku či v Európe. Ako začal, ako vyzerajú jeho spolupráce, alebo čo mu chýba na bratislavskej gastro scéne, sme sa porozprávali na Slavíne s výhľadom na celú Bratislavu.


Tony Dúbravec je bloger, cestovateľ, kreatívec z reklamného sveta a dobrovoľník. Dvakrát za posledné tri roky sa umiestnil medzi najlepšími travel blogermi Slovenska. Do svojej talkshow 10ka si pozýva zaujímavých ľudí, s ktorými sa stretol v pracovnom alebo súkromnom živote.


INSTAGRAM:


https://www.instagram.com/tonydubravec

https://www.instagram.com/talkshow10ka

https://www.instagram.com/cojebratislava


FACEBOOK:

https://www.facebook.com/blogtonydubravec


BLOG:

https://www.tonydubravec.com


KOHO ODPORÚČA ČOJE:

https://www.instagram.com/foodtipskosice/

https://www.instagram.com/foo.destination/

https://www.instagram.com/hazichef/

https://www.instagram.com/smrzfr/


KAMERA, STRIH, POSTPRODUKCIA: Martin Tomčányi | in:sity

VIZUALITA: Rišo Sokol

IDEA, SCENÁR, DRAMATURGIA: Tony Dúbravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.