S Paťom Palugom (Flying Banana) o riadení cestovnej kancelárie počas korony, o vytváraní zájazdov a o práci so zákazníkmi
01:32:22

S Paťom Palugom (Flying Banana) o riadení cestovnej kancelárie počas korony, o vytváraní zájazdov a o práci so zákazníkmi

17.09.2020

Patrik Paluga založil svojho času cestovateľský blog Flying Banana, ktorý vyrástol až do úspešnej cestovnej kancelárie, ktorá v roku 2019 zorganizovala 70 zájazdov. Ako ich podnikanie postihla korona? Ako na ňu reagovali a aké príležitosti pre nich znamenala? Ako bude vyzerať zvyšok roka 2020? To je len zlomok otázok z nášho 90-minútového rozhovoru, v ktorom som sa zaujímal hlavne o pozadie fungovania Flying Banana, ale povenovali sme sa, samozrejme, aj téme cestovania.

Shownotes:  https://tonydubravec.com/patrik-paluga-rozhovor/

Blog: https://www.flyingbanana.sk/ , www.tonydubravec.com

Instagram: https://www.instagram.com/tonydubravec , https://www.instagram.com/patrik.paluga/

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Patreon: https://patreon.com/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.