S Danym Čačalom o Daybyme, memečkách, podnikaní aj charite
50:56

S Danym Čačalom o Daybyme, memečkách, podnikaní aj charite

22.01.2020

Rozhovor so zakladateľom slovenskej sociálnej siete Daybyme, Danym Čačalom. Facebook stránku Dnes nosím založil s kamarátom pred 7 rokmi a dnes robia kampane pre 30 značiek za rok. Združujú státisíce fanúšikov na sociálnych sieťach. Najnovšie založil prvú meme agentúru na Slovensku. Aktuálne väčšinu svojej energie venuje druhému ročníku charitatívneho eventu Rally radosti.

Ďakujem za každú recenziu na podcast, za každý follow, subscribe aj zdieľanie.

www.instagram.com/tonydubravec

www.instagram.com/daniecacala

www.linkedin.com/in/tonydubravec

www.tonydubravec.com

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.