Influencer marketing na Slovensku je v kríze | Levosphere Podcast
55:30

Influencer marketing na Slovensku je v kríze | Levosphere Podcast

10.11.2020

Mal som tú česť byť hosťom podcastu Levosphere - Marketing v praxi, ktorý moderujú Anka Sabolová a Naďa Kacera. Rozprávali sme sa o dvoch hlavných témach - influencer marketingu na Slovensku a o porovnaní agentúrneho a klientského marketingového sveta. Levosphere je podľa mňa jeden z najlepších marketingových podcastov u nás a som veľmi rád, že som mohol byť jeho súčasťou. Verím, že záznam nášho rozhovor vás bude baviť.

Levosphere Podcast: https://www.levosphere.sk/podcasty/

Priestor na otázky a postrehy: https://forms.gle/jh9QUzoWAF61rAq5A

IG: www.instagram.com/tonydubravec

WEB: www.tonydubravec.com

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.