Ako môžu sociálne siete vyzerať o pár rokov? | Digitálny štvrtok | KEYNOTE
37:16

Ako môžu sociálne siete vyzerať o pár rokov? | Digitálny štvrtok | KEYNOTE

05.11.2019

Akým scenárom môžu o niekoľko rokov čeliť marketéri aj používatelia sociálnych sietí? V mojej prednáške na evente Digitálny štvrtok som sa pozrel na to, čo o budúcnosti social media sveta naznačujú aktuálne novinky aj očakávané trendy.

Ďakujem za feedback :)


www.instagram.com/tonydubravec

tonydubravec@gmail.com

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.