S Otom Kóňom o zasiahnutom gastro biznise a budovaní úspešných prevádzok
01:45:08

S Otom Kóňom o zasiahnutom gastro biznise a budovaní úspešných prevádzok

19.01.2021

Oto Kóňa pôsobí v gastro biznise posledných 7 rokov a v Bratislave má na konte niekoľko úspešných projektov. V roku 2013 so svojim bratrancom Romanom založili sieť burgrární Regal Burger,  neskôr viedol ďalší úspešný koncept NYC Corner a najnovšie sa venuje projekt Slajs, ktorý ponúka kváskovú pizzu. Rozprávali sme sa pomerne dlho a otvorene o aktuálnej situácií v súvislosti s gastrom, o jeho začiatkoch, ako si ako študent pričuchol ku gastru, ako s Regalom začínali na Pohode a nevedeli o tom biznise vôbec nič, o tých najúspešnejších momentoch, ale aj pár failoch.

Shownotes:  https://tonydubravec.com/oto-kona-rozhovor/

Web: www.tonydubravec.com

Instagram: https://www.instagram.com/tonydubravec ,  https://www.instagram.com/otokona/

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.